מחלקת משלוחים

מחלקת משלוחים

בחברת Med Print אנו דואגים לכל צורכי ההדפסה בנפח הגדול שלך מדפוס לסיום ושליחה אם תבחר. השלב האחרון בתהליך מגיע כאשר זה זמן עבור מוצר הספינה.
כמו בכל שלבים האחרים בדרך, אתה יכול לסמוך על Med Print לשלוח עבודת ההדפסה שלך ביעילות. יש הרבה אפשרויות משלוח זמינים וצוות המנוסה שלנו יכול לעזור לך לבחור את האדם הנכון עבורך, תוך שמירה על יעילות עלות במוחו.
אפשרויות משלוח כוללות ספקים משותפים שונים כגון UPS ופד אקס דואר ישראל וכ"ו .לשירות מעולה שיש לנו משאיות האספקה שלנו. צוות שלנו עובד קשה כדי לענות על כל מועדי אספקת ניצול את דמי המשלוח בעלות האפקטיבית ביותר. המוצר שלך יכול להישלח שירות או זמן ספציפי סטנדרטי. משלוחים יכולים להתבצע בכל מקום בארצות הברית היבשתית או בחו"ל.
המשאיות שלנו לעשות משלוחים בכל רחבי מדינת פלורידה. עם התמיכה של הכריכייה שלנו ומחלקות עיתונות, עבודות palletized ורוב המשרות מועברות בתוך 24 שעות להשלמתו. דלת מעלית ויד לפרוק שירותים זמינים.
רק בגלל שהתפקיד שלך הוא באמצעות הדפסה, לא אומר שהעבודה הושלמה. הדפסת Med Print אמון כדי לראות את העבודה שלך עד הסוף, עם משלוח אפקטיבי ויעיל עלות.